Brookhaven Hospital (Dark Side)

9. dubna 2011 v 18:12 | Majitelka |  Silent Hill 3 - moje návody
Další změna prostředí. V místnosti S3 najdete nějaké náboje a savepoint. Pak pokračujte do EXAMINATION ROOM 4, tady uvidíte, jak krev pomalu odkapává do kyblíku. Tuhle místnost si zapamatujte, protože se sem budete muset vrátit. Zamiřte k výtahu a sjeďte do B3. Tady na vás čeká další hádanka, pouze na normal či hard.
  • Normal - všimněte si těl na postelích, postele mají čísla, ty čísla jsou klíčem k zámku. Stačí najít správnou kombinaci a dveře se otevřou.
  • Hard - Tady je to trochu těžší. Musíte projít složitou hádankou, ale výsledná čísla by měla být 9271, nebo tak nějak:-)
Za dveřmi seberte klíč. Výtahem vyjeďte do druhého patra a zajděte do WOMEN'S LOCKER ROOM. Tady seberte z koše plastikový pytel a mrkněte se do skříňky. Jděte do místnosti naproti MEN'S LOCKER ROOM. Tady uslyšíte zvonit telefon. Najdete ho v jedné ze skříněk. Pak se vraťte do EXAMINATION ROOM 4, kde použijte plastikový pytel na kapající krev a naplňte jej. Vraťte se zpět k výtahu a sjeďte do přízemí. Použijte Cremated key a vstupte do velké místnosti na jihu. Projděte až do lůžkového oddělení. V C1 seberte pár užitečných věciček a pak jděte na konec chodby do C4. Tady najdete savepoint a obětní oltář. Použijte krev v plastikovém pytli a sestupte po žebříku dolů. Tady vás čeká třetí boss fight. Leonard není tak těžký jako předchozí monstrum a mě podlehl za necelé tři minuty. Jakmile si stoupne, začněte do něj střílet pistolí. Pokud stojí, je totiž velice pomalý a tak jej můžete bez větších problémů zlikvidovat. Po jeho smrti získáte talisman. Pak vyjděte před nemocnici a zhlédněte další animaci. Vraťte se do motelu, kde se dozvíte, kam by měly vaše kroky směřovat dále. Vydejte se tedy směrem k zábavnímu parku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama